2 1.98. Көрсетілген амалды орындаңдар: 1) 6 2 + 518; 2) 5V75 - 2/27; 3) 2 + 50 – 18; 4) 3V20

+5V45 - 2/80; 5) 2,48 + 27 + V12: 6) (13 - 1)(+3 + 1). .

Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

1)62+518=580

2)

3)2+50-18=34

4)

5)

6)(13-1)(+3+1)=(12)(+4)=48