Розв'яжіть рівняння: Іх – 5 | = 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Мацола Міша.

Объяснение:

 |x - 5|  = 4 \\ x - 5 = 4 \\ x - 5 =  - 5 \\ x = 9 \\ x = 1 \\  x_{1} = 1. \:  \:  \:  x_{2} = 9