Знайдіть загальний вигляд первісних для функції f(x)=2/x^3


Ответы на вопрос

Отвечает Матішинець Анастасія.

Объяснение:

f(x)=\frac{2}{x^3} =2*x^{-3}.\\F(x)=\int\limits {(2*x^{-3})} \, dx =2*\int\limits {x^{-3}} \, dx =2*\frac{x^{-3+1}}{-3+1}+C=\frac{2x^{-2}}{-2}+C=\\=-x^{-2}+C=-\frac{1}{x^2} +C.