Обчисліть використовуючи властивості степеня з натуральним показником (1 3/7)в 5 степені×(0,7)в 6

степені​

Ответы на вопрос

Отвечает Барышникова Лера.

(1\frac{3}{7} )^{5} * (0,7)^{6} = (\frac{10}{7}) ^{5} *(\frac{7}{10} )^{6} =  (\frac{7}{10}) ^{-5} *  (\frac{7}{10}) ^{6} = (\frac{7}{10} )^{- 5 +6} = \frac{7}{10} = 0,7