Про числа a,b,c,d,e відомо, що ab =2, bc=3, cd=5, de =7. Знайти е:а. Будь ласка терміново, дуже

треба!​

Ответы на вопрос

Отвечает Фараонов Дмитрий.

\displaystyle\bf\\ab=2 \  \  \ \Rightarrow \  \  \ b=\frac{2}{a} \\\\\\bc=3\  \  \ \Rightarrow \  \  \ c=\frac{3}{b} =3:\frac{2}{a} =\frac{3a}{2} \\\\\\cd=5\  \  \ \Rightarrow \  \  \ d=\frac{5}{c} =5:\frac{3a}{2} =\frac{10}{3a} \\\\\\de=7\  \  \ \Rightarrow \  \  \ e=\frac{7}{d} =7:\frac{10}{3a} =\frac{21a}{10} \\\\\\e:a=\frac{21a}{10} :a=\frac{21a}{10\cdot a} =\frac{21}{10} =2,1\\\\\\\boxed{e:a=2,1}