ТЕРМІНОВО ТРЕБА ЗРОБИТИ. Допоможіть будь ласка те що знаєте,дуже терміново треба зробити цих 4

завдання)Якщо знаєте щось одне пишіть лиш одне,буду дуже вдячна ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Сергей.

Ответ:

Объяснение:

6 Д

Дано:коло(О,r),AB-діаметр,BN-дотична,BM-хорда,<MBN=70°.

Знайти:<АBМ -?

кут ABN=90° <ABN=<ABM+<MBN

90°=<ABM+70°  <ABM=90°-70°=20°

7

Дано:ΔMNC,MC=20 см,MN-NC=5 см,Р=45 см

Знайти:MN,NC-?

Приймаємо за х сторону NC,тоді MN=х+5

Р=МС+MN+NC

45=20+х+х+5

45-25=2х

2х=20

х=20:2

х=10 см -NC,

MN=10+5=15 см

8

Дано:ΔАСВ,<С=90°,СР-бісектриса,СН -висота,<HCP=6°

Знайти:<А,<В-?

Висот поділила ΔАВС на два подібних :ΔСНВ та ΔСНА де СН- спільний катет,<CHB=<CHA=90°

<B -спільний для ΔCHB  та ΔABC.

<HCB=<HCP+<PCB=45°+6°=51°

<B=180°-<CHB-<HCB=180°-90°-51°=39°

<A=180°-<C-<B=180°-90°-39°=51°

9