3 Сторони трикутника виражаються різними цілими числами. Яку довжину має одназ його сторін, якщо

довжини двох інших сторін8 см та 5 см, а периметр неперевищує 18 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткач Юлія.

Ответ:

4 см або 5 см.

Объяснение:

За теоремою про нерівність трикутника найдовша сторона трикутника не може бути більшою за суму двох інших сторін або дорівнювати їй.

Сума двох сторін 8+5=13 см.

Тоді третя сторона може мати довжину або 18-13=5 см, або 17-13=4 см.