Знайдіть основу трапеції, якщо її друга основа і середня лінія відповідно дорівнюють: 1 см і 11 см;

пж срочно надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

b=1cm   ;  m=11cm

середня лінія трапеції(m)   m=(a+b)/2

11=(a+1)/2   | *2

22=a+1

a=22-1

a=21cm  (друга основа)