Знайдіть нулі функції y=4.5-0.5x​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Арина.

Ответ: 9

Объяснение:

4,5-0,5x=0,  4,5=0,5x,  x=4,5/ 0,5=9

у=0  при  х=9