(x+2)(x+12) - x(5 - x) - 2x² і знайдіть його значення, якщо x= -20


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Вадим.

Объяснение:

х²+12х+2х+24-5х+х²-2х²=

9х+24=

9×(-20)+24=

-180+24=

-156