Розв'яжіть рівняння: (y-2)(y+3)-(y-2)²=5допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Гадельшин Даня.

(y-2)(y+3)-(y-2)²=5

y²+3y-2y-6-(y²-4y+4)=5

y²+3y-2y-6-y²+4y-4=5

5y-10=5

5y=5+10

5y=15

y=15:5

y=3