Дано функцію у=48/х знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює: -3; 6; 0; 4;

2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює: 12; -36; 100

Ответы на вопрос

Отвечает Селякина Даша.

Ответ:1) a)-3

y=48:(-3)=-16

б)6

y=48:6=8

в)0

y=48:0=0(или нет значений)

г)4

у=48:4=12

2) а)12

12=48:х

х=12*48=576

б)-36

-36=48:х

х=48*-36=1728

в)100

100=48:х

х=100*48=4800

Объяснение:

По моему так

Отвечает Новолокина Ульяна.

Ответ:

1)-3=16

6=8

0=0

4=12

2)12=576

-36=-1728

100=4800