Знайдіть область визначення функції f(x) = 18 x|2x2-3x-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Объяснение:

y=18x\(2x²-3x-5)

2x²-3x-5≠0

D=b²-4ac

D=9+40=49

√D=7

x₁=(3-7)\4=-1

x₂=(3+7)\4=10\4=5\2=2,5

D(y)=(-∞;-1)∪(-1;2,5)∪(2,5;+∞)