Знайдіть координати середини відрізка EF якщо E(16;7) F(8;-9) СРОЧНОООО!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Косой Ваня.

Ответ:

Объяснение:

O

xo=(16+8)\2=24\2=12

yo=(7-9)\2=-2\2=-1

O(12;-1)