Приметри рфюівнобедриного трикутника лорівнює31см знайди бічну сторону якщо основа дорівнює 13см​


Ответы на вопрос

Отвечает Ведяков Евгений.

Ответ:

9 см

Объяснение:

31-13=18 (см) сума бічних сторін

18:2=9 (см) бічна сторона

Отвечает Савицкая Рита.

Ответ:

9см

Объяснение:

31-13=18 (см) 18:2=9 (см)