Густина алюмінію становить 2,7×103 кг/м3. Знайдіть масу алюмінієвого куба, ребро якого дорівнює 0,3

м.

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Андрей.

Ответ: масса равна 2,7*10³*0,3³=2700*0,027=72,9 кг.

Объяснение: