Магазин продав 250 зошитів у клітинку за ціною 10 грн та 100 зошитів у лінійку за ціною 12 грн.

Податок стано- вить 20 % від ціни реалізації. Визначте величину сплаченого податку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорович Женя.

Ответ:

740 грн

Объяснение:

250*10=2500 грн за зошити в клітинку

100*12=1200грн за зошити в лінійку

2500+1200=3700 грн за всі зошити

20% від 3700 це 740 грн

Отвечает Мосиенко Данил.

Ответ:

250×10=2500(грн) клітинка

100×12=1200(грн)лінійка

2500+1200=3700(грн) уся сума

3700×20%=740 грн податок