Знайти значення аргументу при якому значення функції=6/х дорівнює -2


Ответы на вопрос

Отвечает Бекмурза Алихан.

Ответ:

\boxed{x = -3}

Объяснение:

f(x) = \dfrac{6}{x}

f(x) =-2

\dfrac{6}{x} = -2

x = \dfrac{6}{-2} = -3