Розкласти на множники b²+b³-b-1 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Влад.

Ответ:

(1+b)²×(b-1)

..............

Отвечает Исаков Сергей.

Ответ:

b^{2} +b^{3} -b-1=b^{2} *(1+b)-(1+b)=(1+b)*(b^{2} -1)=(1+b)*(b-1)*(b+1)=\\\\=(1+b)^{2} *(b-1).

1) У першій дії виносимо за дужки загальний множник  b^{2}.

Там же, але правіше виносимо знак мінус за дужки.

2) Далі виносимо за дужки загальний множник (1+b).

3) Потім, використовуючи  a^{2} -b^{2} =(a-b)*(a+b), розкладемо на множники вираз.

4) В кінці запишемо повторюється множення (1+b) i (b+1)  вже в квадраті.