Розв’яжіть рівняння: (х – 1)^2 – х^2 = 11 (^ - степінь)


Ответы на вопрос

Отвечает Кужин Денис.

 {(x - 1)}^{2}  -  {x}^{2}  = 11

(x - 1 - x)(x - 1 + x) = 11

 -(2x - 1) = 11

2x =  -10

x =  -5

Ответ: x = -5