2. Відомо, що xy = 1, x > 0, а > 0, > О. Доведіть нерівність ax + by > 2корені з ab​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Відповідь:-16,5

Пояснення: 5/4xy-7x *2y= 5/4xy-7*2*x*y=5/4xy-14xy;

згадуємо, що xy=1,25

5/4*1,25-14*1,25 = 5/5-17,5= 1-17,5=-16,5