Помогите Розв’яжіть рівняння (2у – 3)(2у + 3)+2(у - 5)(у + 5) = 2(1 – 2у)2+6у


Ответы на вопрос

Отвечает Амангаева Аружан.

Ответ:

y1=\frac{-1-\sqrt{379} }{6} ;y2=\frac{-1+\sqrt{379} }{6}

Объяснение: