Знайдіть середнє значення, моду, медіану та розмах сукупності даних: 1) 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14,

14, 15, 22​

Ответы на вопрос

Отвечает Досжанова Айнаш.

Ответ:

Среднее арифметическое:

5+6+9+10+11+13+14+14+15+22/10 = 11,9

Мода: 14

Размах: 22 - 5 = 17

Медиана : 11+13/2 = 12