Помогите пожалуйста, дам 20баллов Доведіть, що вираз у2-10у+27 набуває лише додатних значень при

всіх значеннях змінної у. Якого найменшого значення набуває цей виразі при якому значенні у?

Ответы на вопрос

Отвечает Клушина Анна.

Ответ:

у = порожня множина

Объяснение:

y²-10y+27=0

D = b²-4ac

D = 100 - 4×1×27 = -8

D < 0

у = порожня множина

можливо, вираз було записано не правильно.