Тема функції. Допоможіть. Срочно. Дам 30 балов. у=0,4х+3 у-? якщо х=2 х=-4 х=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Мисів Міша.

Ответ:

Объяснение:

y=0,4x+3

x=2

y=0,4*2+3=3,8

x=-4

y=0,4*(-4)+3=1,4

x=0

y=0,4*0+3=3