Складіть зведене квадратне рівняння, сума коренів якого дорівнює 6, а добуток числу 4 З

розв'язанням будь ласки :))))​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожахметов Елдар.

Ответ:

Если   x^2+px+q=0  ,  то по теореме Виета   \left\{\begin{array}{l}x_1\cdot x_2=q\\x_1+x_2=-p\end{array}\right  .

Верна и обратная теорема Виета. В нашем случае  \left\{\begin{array}{l}x_1\cdot x_2=4\\x_1+x_2=6\end{array}\right  .

Значит,   q=4\ ,\ -p=6\ \ \to \ \ p=-6  .

Приведённое квадратное уравнение имеет вид   \boxed{\ x^2-6x+4=0\ }  .