Розв'яжіть рівняння в робочому зошиті. 25х²-30x + 9 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Кристина.

Ответ:

x=\frac{3}{5}

Объяснение:

25x^2-30x+9=0

x_{1,\:2}=\frac{-\left(-30\right)\pm \sqrt{\left(-30\right)^2-4\cdot \:25\cdot \:9}}{2\cdot \:25}

x_{1,\:2}=\frac{-\left(-30\right)\pm \sqrt{0}}{2\cdot \:25}

x=\frac{-\left(-30\right)}{2\cdot \:25}

x=\frac{3}{5}