СРОЧНО , ср з хімії (Альдегіди) 1) Утворіть формули альдегідів за їх назвами

:-2,5-дибром-3-етил-4-метил-пентаналь2) Напишіть формули не менше чотирьох ізомерів альдегідів . Дайте їм назви -3-метил-4-хлоргекоаналю3) Масові частки елементів у складі органічної речовини . Карбдон-72%, Гідроген-12% і Оксиген .Густинка пари речовини за метаном - 6,25.Знайдіть формулу речовиниP.s. если нужно могу перевести на рус. язык​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.

Ответ:

2,5-дибром-3-этил-4-метил-пентаналь - сверху

Изомеры по порядку

4-хлоргептаналь

2-метил-2-этилбутаноилхлорид

2-метил-4-хлор-2-этилбутиральдегид

3-хлор-2,2-диэтилпропиональдегид (правый нижний угол)

Задача

Срочно, тогда короткое решение

С - (0,72*16*6,25)/12=6

H - (0.12*16*6.25)/1=12

O - ((1-0.72-0.12)*16*6.25)/16=1

C6H12O - Гексаналь (Капрональдегид) или его изомеры