У цеху 5 двигунів. Для кожного двигуна ймовірність, що його буде увімкнено, дорівнює 0,8.

Знайдіть ймовірність того, що в цей момент увімкнено тільки 2 двигуни

Ответы на вопрос

Отвечает Милюшина Ульяна.

Ответ:

За теоремою Бернуллі, p = 0,8; q = 1-p = 0,2

Імовірність, що 4 мотори працює, а 1 не працює:

P(4) = C(4, 5)·p4·q1 = 5!/(4!·(5–4)!)·(0,8)4·(0,2)1 = 5·0,4096 · 0,2 = 0,4096

Імовірність, що працюють всі 5 двигунів:

P(5) = C(5, 5)·p5·q0 = 1·(0,8)5·1 = 0,32768

P = P(4) + P(5) = 0,73728

Відповідь: 0,737