Скільки атомів міститься в кисні кількістю речовини 1,5 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.
N ( O2 ) = n ( O2 ) • Na

Na = 6,02 • 10^23

N ( O2 ) = 1,5 • 6,02 • 10^23 = 9,03 • 10^23

У молекулі кисню два атоми Оксигену:

N ( O ) = 9,03 • 10^23 • 2 = 18,06 • 10^23