Наступний член арифметичної прогресії 5;0;−5;... дорівнює.


Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Даша.

Ответ:

Объяснение:

a_1=5;a_2=0;a_3=-5;\\d = a_2-a_1=0-5=-5;\\a_4=a_3+d=-5-5=-10