Пожалуйста срочно Знайдіть суму членів арифметичної прогресії 2; 5; 8... з десятого по двадцятий

включно.

Ответы на вопрос

Отвечает Баймурзина Аделина.

Объяснение:

2;\ 5;\ 8;\ ... \ \ \ \ n=11 \ \ \ \       \ \ S_{10-20}=?\\d=a_2-a_1=5-2=3.\\d=3.\\a_{10}=2+9*3=2+27=29.\\a_{20}=2+19*3=2+57=59.\\S=\frac{29+59}{2} *11=\frac{88}{2}*11=44*11=484.

Ответ: S=484.