Розв’яжіть систему методом підстановки:х2-у=1;х-у=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.

Відповідь:

x=6,y=11

Пояснення:

2x-y=1

x-y=-5

y=2x-1

x-y=-5

y=2x-1

x-(2x-1)=-5(підставили замість у вираз, який ми знайшли)

y=2x-1

-x+1=-5

y=2x-1

-x=-6,x=6

y=12-1=11,x=6