Знайдіть sinβ і tgβ, якщо cosβ=1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

Будем відштовхуватися від основної тригонометричної тотожності, а саме sin^β + cos^β = 1

Звідси

sin^β + (1/4)^ = 1

sin^β = 1 - 1/16

sin^β = 16/16 - 1/16

sin^β = 15/16

sinβ = \sqrt{15/16}

sinβ = \sqrt{15}/4

tg = sinβ/cosβ

tg =  \sqrt{15}/4 / 1/4

tg = \sqrt{15}/4 * 4/1

tg = \sqrt{15}

позначення : /ділення, *множення, ^піднесення до квадратуx^{2}