Відомі 1-й член і різниця арифметичної прогресії (x n ): x 1 = -1,3 , d = 0,45. Знайдіть: x 37 ;


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Макс.

Ответ:

x37=x1+36d; x37=-1,3+36•0,45=-1,3+16,4=15,1

x37=15,1