2.Гра «Дивись, не помились!». Потрібно відновити записи – вставити пропущені символи.

(a+b)2=a2+2ab+… (m-…)2=m2-2mn+n2 (…+y)2=…+2xy+y2 (a2…b)2=…-2a2b+b2 (3-y)2=9…6y…y2 (3x+2y)(3x-…)=9x2-4y2 (6x-…)2=36x2-…+1

Ответы на вопрос

Отвечает Гриднев Данила.

1)  (a + b)² = a² + 2ab +

2)  (m - n)² = m² - 2mn + n²

3)  (x - y)² = + 2xy + y²

4) (a² - b)² = a⁴ - 2a²b + b²

5)  (3 - y)² = 9 - 6y +

6)  (3x + 2y)(3x - 2y) = 9x² - 4y²

7)  (6x - 1)² = 36x² - 12x + 1