Не виконуючи побудову, знайти координати точок перетину графіка функції y = 0,5x - 3 з

координатними осями

Ответы на вопрос

Отвечает Данкин Аймурат.

Ответ:

(6;0) - точка перетину з віссю абсцис

(0;-3) - точка перетину з віссю ординат

Объяснение:

Точки перетину з осями - це точки у яких значення одного з параметрів рівне 0.

Якщо х=0

у=0,5*0-3

у=-3

(0;-3) - точка перетину з віссю ординат

Якщо у=0

0=0,5*х-3

0,5*х=3

х=3:0,5

х=6

(6;0) - точка перетину з віссю абсцис