один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 120⁰ знайдіть внутрішні кути не суміжні з ними якщо

вони відносяться 3:7​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Ответ:

36, 84

Объяснение:

Нехай К коєфіціент пропорційності, тоді

3k+7k=120 (два несуміжні кути з зовнішнім= зовнішньому куту)

10к=120

К=120:10

К=12

1) 12*3=36

2) 12*7=84