У рівнянні -3х+8=5-4х перенесіть доданки, які містять змінну, вліво, а які її не містять вправо.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабыраева Гулназ.

Объяснение:

-3х+8=5-4х

4х-3х=5-8

х=-3

Отвечает Росоха Ваня.

Объяснение:

-3x + 8 = 5 - 4x;

-3x + 4x = 5 - 8;

x = -3;

Ps: можно лучший ответ?