Данний прямокутний трикутник АВС, гострий кут А дорівнює 60°, сторона АВ дорівнює 8. Обчисли

сторону АС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Махмудова Диана.

Ответ:

Объяснение:

трикутник АВС, кутА=60, ВС=15, АС=ВC/tg60=15/корінь3=5*корінь3, кутВ=90-60=30, тоді АВ=2*АС=2*5*корінь3=10*корінь3