Розв’яжіть рівняння та вкажіть його корені: -0,3x2+1,3x-1=0​ ОЧЕНЬ СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Гулис Анастасия.

-0,6+1,3x-1=0

-1,6+1,3x=o

1,3x=1,6

x=1,6/1,3

x=1,3/13