Знайдіть значення у=4х-1 якщо х=-3;-2;0;2;3​


Ответы на вопрос

Отвечает Силиванова Снежана.

Ответ:

Объяснение:

x=-3

y=4*(-3)-1=-12-1=-13

x=-2

y=4*(-2)-1=-8-1=-9

x=0

y=4*0-1=0-1=-1

x=2

y=4*2-1=8-1=7

x=3

y=4*3-1=12-1=11