Не виконуючи побудову, знайти координати точки перетину графіків функцій у=х+4 і у=5х-5 СРОЧНО

ПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Понятенко Захар.

Ответ:

(2,25; 6,25)

Объяснение:

Точка пересечения графиков функций - это такая точка с такими координатами (х;у), которые будут являться решением для каждого из уравнений, которыми заданы эти функции.

Нужно составить систему из двух уравнений

Точка перетину графіків функцій - це така точка з такими координатами (х;у), які будуть рішенням для кожного з рівнянь, якими задані ці функції.

Потрібно скласти систему з двох рівнянь

 \begin{cases}y=x+4  \:  \:  \bigg|  \:  \times ( - 5) \\  y=5x-5 \end{cases} \\  \begin{cases} - 5y= - 5x - 20  \\  y=5x-5 \end{cases} +  \\  \begin{cases}x = y - 4  \: \\  - 4 y = -25 \end{cases}  <  =  > \begin{cases}x = y - 4  \: \\  y =  \frac{ - 25}{ - 4} = 6.25  \end{cases}  \\  \begin{cases}x = 2.25  \: \\  y = 6.25 \end{cases}

Т.к. для найденной точки:

х = 2.25; у = 6,25

значит координаты (2,25; 6,25) - это и есть координаты искомой точки пересечения

Т. к. для знайденої точки:

х = 2.25; у = 6,25

значить координати (2,25; 6,25) - це і є координати шуканої точки перетину