Допоможіть треба срочно дам 10 балив 1) 1% якого доривнює 8 2)2% якого доривнює 4 3)10% якого

доривнює 350

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Надя.

Ответ:

1)8*1=8

8*100=800

2)4:2=2

2*100=200

3)350:10=35

35*100=3500