Чому дорівнює сума коренів квадратного рівняння х²+12х+20=0


Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

 {x}^{2}  + 12x + 20 = 0

D=144-80=64

 \sqrt{64}  = 8

x1=(-12-8):2=-10

x2=(-12+8):2=-2

-10+(-2)=-12