Знайдіть суму сорока перших членів арифметичної прогресії а н якщо а1 = 45 і a40 дорівнює -15​


Ответы на вопрос

Отвечает Тишунова Саша.

Ответ:

a₁=45 a₂₀=-25 S₂₀-?

S₂₀=(a₁+a₂₀)*n/2=(45+(-25))*20/2=20*10=200.