1.Функцію задано формулою у = 4х-2. Визначте а) значення функції,якщо значення аргументу дорівнює

3; б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -7; в) чи проходить графік функції через точку А(2;5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Пучеглазова Дарья.

Объяснение:

y=4x-2

1) y=4*3-2=12-2= 10

2) 4x-2= -7

4x= -7+2

4x= -5

x= -1,25

3) 4*2-2=8-2=6 ; 6≠5 → не проходить