Помогите прошу Дана арифметична прогресія (an). Відомо, що а1 = 9,1 i d = 1,3 Обчисли суму перших

чотирнадцяти членів арифметичної прогресії.записати відповідь у вигляді числа округливши його до десятих​

Ответы на вопрос

Отвечает Сушинцев Максим.

Ответ:

Объяснение:

Sn = \frac{(2a1+d(n-1))n}{2}  

S14 = (2*9.1+1.3*(14-1))14/2 = \frac{491.4}{2} = 245.7