одна сторона прямокутника на 9 см менша за другу. Знайти сторони прямокутника якщо його периметр

106 см

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкий Тимофей.

Ответ:

22 см, 31 см.

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді довжина х+9 см.

2(х+х+9)=106

4х+18=106

4х=88; х=22

Ширина 22 см, довжина 22+9=31 см.