Занайдіть суму нескінченоої геометричної прогресії 9; 3; 1; ... .


Ответы на вопрос

Отвечает Шкут Артём.

Ответ:

S=13,5

Объяснение:

q=1/3

S=b1/(1-q)=9/(1-1/3)=9/(2/3)=9*3/2=13,5